KÜNYE

EURO Politika Dergisi Adına İmtiyaz Sahibi

(Owner)

&

Genel Yayın Yönetmeni

(Editor in Chief)

Yusuf  ERTUĞRAL

editor@europolitika.com

 

 Baş Editör

(Chief Editor)

Ali İzzet KEÇECİ

 

Editör & Proje Koordinatörü

(Editor & Project Coordinator )

Recep ERDOĞDU

recep@europolitika.com

 

Dijital Yayın Koordinatörü & (DergiPark Editor)

(Digital Broadcast Coordinator & Editor)

Cansu ARISOY

cansu@europolitika.com 

 

Avrupa Politikaları Dış Haberler Sorumlusu

(European Policy News Editor)

Nilfem BAYKAN

nilfem@europolitika.com 

 

Dijital Yayın Editörü

(Digital Broadcast Editor) 

Deniz BAL

deniz@europolitika.com 

 

 

Dijital Yayın Editörü

(Digital Broadcast Editor)

Oğuzhan BARÇIN

oguzhan@europolitika.com

 

Dijital Yayın Editörü

(Digital Broadcast Editor)

Yiğit YAVUZ

yigit@europolitika.com

 

Brüksel Temsilcisi & Dijital Yayın Editörü

(Brussels Representative)

Arda KARAPINAR

arda@europolitika.com

 

Proofreading

Ceylan HAZİNEDAR

 

 

 

Yayın Türü (Publication Type): Yaygın Süreli (Quarterly Publication)
ISSN No: 2149-1380

Yönetim Yeri (Place of Management) :

Olmadık Projeler
Hızır Çavuş Mescidi Sk. No: 40/A Balat 34087 İstanbul – TR
 iletisim@europolitika.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir