BASIN BÜLTENİ

europolitika

Track II Diplomacy: The Way Out in the Eastern Mediterranean: “The Solution is in Diplomacy”

EURO Politika dergisi olarak Merit Hotels Ana Sponsorluğunda ve Doğu Akdeniz Politika Derneği (DAPD) iş birliği ile “Track II Diplomacy: The Way Out in the Eastern Mediterranean: ‘The Solution is in Diplomacy’  isimli bir panel etkinliği düzenliyoruz.

Etkinlik, 23 Haziran 2023 tarihinde (sabah) saat 10:00’da Girne- Merit Royal Diamond Hotel ‘de gerçekleştirilecektir. 

PANEL Daveti Hakkında | 23 Haziran 2023 Cuma günü saat:10:00’da Girne – KKTC’de.  2023 tarihinde Girne- Merit Royal Diamond Hotel ‘de gerçekleştirilecektir. 

Panelin konuşmacıları; 2023 Kıbrıs Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde bağımsız aday olarak katılmış Kıbrıs Rum diplomat sayın Andreas Mavroyannis, sayın Özdil Nami (Eski Dışişleri Bakanı ve KKTC Müzakerecisi), sayın Kudret Özersay, (Eski Dışişleri Bakanı, KKTC Müzakerecisi ve Akademisyen), ve sayın Eski Büyükelçi Daryal Batıbay  gibi uzman konuşmacılarımız yer alacaktır. 

Etkinlik, saat: 10:00 başlayacak olup 13:00’de son bulacaktır. Etkinlik dili İngilizce olacaktır. (Soru – cevap kısmında ise Türkçe olacaktır.) 

Misafirimiz olarak katılımınızdan onur duyacağız. 

Saygılarımızla,

** Katılım durumunuzu whatsupp’tan (+90 532 588 3789) veya yusuf@europolitika.com mail adresinden teyit etmenizi rica ederiz. 

Total
0
Shares
Previous Post

Ukrayna Krizi’nin Avrupa Politikalarina Yansımaları

Next Post

Almanya, Macaristan’ın 2024’teki AB Dönem Başkanlığını Yapabilme Yeteneğini Sorguluyor

Related Posts